Stiilne müntide veebikasiino ülevaade

Mis on siis see tasuta keerutus ehk spinn?

Mõistmaks tasuta keerutuste kasu kasiinodes, peaksime selle üsna laiali mõtestama. Öeldakse ju, et tasuta asju pole olemas ja seda on meile korduvalt selgitatud. Tasuta keerutuse puhul on see tõesti tasuta!  Oluline on tutvuda pakkumise/boonuse tingimustega, kui tulevad tasuta keerutused pakkumisega või läbi boonuse.

Kasu on kindlasti tasuta keerutustest ning võimalus on saada läbi tasuta keerutuste reaalne rahaline tulem, võimalus läbi selle suurendada oma võidutulu. Meile ju meeldib väga võita, veelgi enam on tore kui ei pea selleks kasutama oma raha. Tasuta keerutused on kindlasti üks osa vebikasiinodest – https://online-casino.ee/tasuta-spinnid/.

Tasuta keerutused tulevad sinuni erinevatel viisidel, on tihti tasuta keerutused esmasel registreerimisel boonuseks, on oma saldo suurendamisel tihti pakkumisi ja kusjuures lähtuvalt summast erinevad kogused tasuta keerutusi võimalik saada. Rõõmuks enamus online kasiinodes slotimängudes endas on üks boonusmängu vormidest ‘free spin’ ehk tasuta keerutused ja see on paljude mängijatele määravaks ka mängu valikus. Mida suurem on tasuta keerutuste kogus boonusmängus ja mida lihtsamalt see on püütav, seda rohkem see mäng leiab mängijate hulgas ka lemmikuks lisamist ja asetub näiteks online kasiinodes esilehele välja tooduna kui mängijate lemmik mäng.

Tasub ka jälgida, kas need tasuta spinnid liitumisel või kontojäägi suurendamisel on määratud konkreetsele mängule ja enne tutvuda mänguga ja mänguvõimalustega. Samuti on üldjuhul tasuta spinnid kõige madalamas panusevääringus.

Samas ei välista tasuta keerutused näiteks slotimängudes võitmaks mängu boonusena tasuta keerutusi juba juurde ja saada veelrohkem tasuta keeruti selle läbi ja kui on tegemist juba näiteks lisana antud boonusmängus panuse kordistajaga, võib olla võit juba üsna märkimisväärne.

Kas igas kasiino mängus on tasuta keerutusi?

Kindlasti tasub olla tähelepanelik tasuta keerutuste pakkumisega. Neid pakutakse väga hoogsalt esmasel registreerumisel ahvatlusena ning on erinevatel online kasiinodes seatud erinevate tingmustega. Mainisime ka eelnevalt, et kogus võib sõltuda teie sissemaksust ja mida rohkem teete sissemaksu, seda rohkem tuleb tasuta spinne. Samuti on tihti seatud tasuta spinnid läbimängimisnõudega, kui nad lisanduvad kas uue liitumise pakkumise või saldo suurendamise kampaania/pakkumisega.

Need, mis on juba mängu enda boonusmänguna, siis siin ei lisandu lisanõudeid. Küll on tihti see spinnide kogus ka mänguline, ehk on võimalik valdavalt ise valida mängust sõltuvalt valikuid ning sealt siis tuleneb nii arv tasuta spinnidele kui vahel ka on kordistid valikus. Mängus oleva tasuta spinnide osa on mänguline ja on väga mõnusalt hasarti tekitav ja võib anda päris korraliku võidu ja suure laia naeratuse näole.

Mõnes mängus saab justkui osta ‘free spin’ vajutades ja see maksumus on seal välja toodud, palju see siis maksab ning see on mõnevõrra eksitav, sest see summa võetakse sinu saldost maha ning ei ole ju siis tasuta keerutused, ehk tasub ka siin olla tähelepanelik.

Kindlasti ei ole igas mängus alati tasuta keerutusi ja seda saab mänguga tutvudes tuvastada enne mängima asumist.

Kuidas siis saan tasuta spinne?

See on lihtne, vaata pakkumisi ja jälgi boonuseid. Tasuta keerutus on riskivaba võimalus tutvuda näiteks uute mängudega ja tihti on just pakkumised uute mängudega tutvumiseks ka püsikliendist mängijale, ehk tasuta spinnide pakkumised pole ainult uutele liitujatele. Enamasti on ka sissemakset tehes olemas pakkumised, kus on tasuta keerutused kingiks ja et saada ilma läbimängmisnõudeta tasuta spinne, siis peaks mängima online kasiinodes slotimänge

Previous post NordicBet
mängimine Next post Vastutustundlik mängimine: nõuanded, kuidas end kontrolli all hoida